1965 ve Cadde 14'den Abat'a Hayırlı Olsun

11 Haziran 2012

1965 Taraftarlar Derneği ve Cadde 14 taraftar grubu Boluspor kulübü başkanı Abdullah Abat ve yönetimini ziyaret ederek başarı dilediler. Boluspor...

1965 Taraftarlar Derneği ve Cadde 14 taraftar grubu Boluspor kulübü başkanı Abdullah Abat ve yönetimini ziyaret ederek başarı dilediler.

Boluspor kulübüne yapılan ziyarette 1965 taraftarlar derneği ve Cadde 14 taraftar grubu sözcüleri katılırken sohbet ortamında geçen ziyarette taraftarlarımız yeni yönetime " Sonuna Kadar Arkanızdayız" dediler.

Büyüktopaç " Her zaman yanındayız"

1965 Boluspor taraftarlar derneği başkanı Zikrullah Büyüktopaç yaptığı konuşmada " 1965 derneği ve Cadde 14 taraftar grubu olarak sizlere gerçekleştirdiğimiz bu ziyarette sizleri tebrik ederken başkan olarak şahsınızın ve değerli yönetiminizin başarı olmasını temenni ederiz.  Dernek olarak ve Cadde 14 grubu olarak her zaman arkanızdayız ve destekçiniz. Bizler bugüne kadar her gelen başkana ve değerli yönetimine aynı mesafede olduk ve yanlarında olduk. Sonuna kadar destekledik ve aynı desteği bizlerden göreceksiniz.  1965 taraftarlar derneği ve Cadde 14 taraftar grubu olarak tekrar hayırlı olmasını temenni eder başarılar dileriz. "dedi.

Abat " Gücü yanımızda görmek isteriz"

Boluspor kulübü başkanı Abdullah Abat " Öncelikle ziyaretinizden dolayı ve temennilerinizden dolayı çok teşekkür ederim. Bu bir süreçtir. Geldi ve geçti şimdi bizim icraata başlayacağımız sürece girdik.  Bizler derneklerimiz ile kopukluk yaşamadan hep birlikte bu süreçte mücadele etmeye geldik. Eleştirilere her zaman açığız. Ama yapıcı eleştirme olması bizim yönetim kurulu olarak kendimizi değerlendirebileceğimiz eleştiriler olması her zaman temennimizdir.  Hepinizin düşüncesi fikirleri yönetimimiz tarafından bundan böyle titizlikle değerlendirilecektir. Şahıslar bazında durmamak gerekiyor. Boluspor hepimizin paydası.  Sizlere teşekkür ediyorum. Bu sezon biraz daha fazla destek bekliyoruz taraftarlarımızdan . Bu gücü yanımızda görürsek bizim için mutluluk verecek bir olay.  Hepinize teşekkür ediyorum."dedi


1545 kez okundu.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

Yorum ekleyebilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor
  • Yorumcuların Dikkatine...
  • İmlası çok bozuk,
  • Büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren,
  • Bir iki kelimelik, konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  •  
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
0.076565027236938