ALİŞARLI O PROJEYİ TANITTI

14 Ağustos 2018

Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği (TPFD) Başkanı Hakan Ünsal, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı’yı ziyaret ederek...

Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği (TPFD) Başkanı Hakan Ünsal, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı’yı ziyaret ederek Gölköy Spor Kompleksi Projesini inceledi.

Ziyarette, TPFD heyetinden Teknik Direktör Emre Aşık, Atletik Performans Antrenörü Dursun Genç, Yardımcı Antrenör Hayati Köse, Kaleci Antrenörü Recep Biler, Maç Performans ve Analiz Antrenörü Yılmaz Yüksel ve Dernek Temsilcilerinden Faruk Atalay yer aldı.

Rektör Prof. Dr. Mustafa Alişarlı, Gölköy Stad pojesi hakkında konuklarına ayrıntılı bilgi verdi. Hakan Ünsal projenin çok iyi düşünülmüş olduğunu ifade ederek, “Bu tür tesislerin artması biz profesyonel futbolcuların en büyük beklentisi. Bu açıdan Bolu’nun doğal özellikleri ve spor turizmi potansiyeli göz önüne alındığında yapılan bu proje çok başarılı bir proje olarak gördüm. Hayata geçmesini ümit ederiz. Çünkü bu proje,  bir stad ve dört sahayı öngörüyor. Bu tür tesisler Avrupa’da bile birkaç tane. Kros alanlarını düşündüğümüzde proje gerçekleşirse bu tesis yurtiçi ve yurtdışı takımların gözde kamp alanlarından birisi olur” şeklinde konuştu.

Projeye gösterdikleri ilgiden dolayı Başkan Hakan Ünsal ve konuklarına teşekkür eden Rektör Alişarlı, “Gölköy Spor Kompleksi Projesi bir vizyon projesi. Kampüs alanının doğal güzelliği, bir göletin bulunması ve diğer şartları yerinde görenler projeyi çok beğeniyor. Henüz uygulama kesinleşmemesine rağmen gerek müteahhitlik gerek sponsorluk anlamında teklifler de geliyor. Siz değerli spor profesyonellerinin, proje hakkındaki bu olumlu ifadeleri bizi daha da umutlandırıyor. Çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Ziyaretin sonunda Rektör Alişarlı, Hakan Ünsal, Emre Aşık ve diğer konuklarına hediye takdiminde bulundu.

ALİŞARLI O PROJEYİ TANITTI
ALİŞARLI O PROJEYİ TANITTI
ALİŞARLI O PROJEYİ TANITTI
ALİŞARLI O PROJEYİ TANITTI
ALİŞARLI O PROJEYİ TANITTI

672 kez okundu.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

Yorum ekleyebilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor
  • Yorumcuların Dikkatine...
  • İmlası çok bozuk,
  • Büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren,
  • Bir iki kelimelik, konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  •  
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
0.057209968566895