B G C Kınama

6 Eylül 2013

BGC, İnceayan’ı kınadı. Önceki gün Boluspor kulüp Başkanı Mehmet İnceyan’ın, kurumumuz ve kurumumuz çalışanı Burhan Yeşiltaş’a yönelik tavrı Bolu Gazeteciler...

BGC, İnceayan’ı kınadı. Önceki gün Boluspor kulüp Başkanı Mehmet İnceyan’ın, kurumumuz ve kurumumuz çalışanı Burhan Yeşiltaş’a yönelik tavrı Bolu Gazeteciler Cemiyeti tarafından kınandı. 

Bolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Caner Güngör yazılı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

 
Boluspor Kulüp Başkanı Sayın Mehmet İnceayan'ın son zamanlarda meslektaşlarımıza yönelik hal ve hareketlerini dikkatle takip etmekteyiz. Uzun süredir devam eden bu hal ve hareketleri Bolusporumuzun menfaatleri doğrultusunda görmezden geldik. Ancak bizim Bolu'nun markasına verdiğimiz değeri, maalesef aynı titizlikle Başkan İnceayan'ın vermediğini görmek büyük bir talihsizlik.
 
Son olarak Köroğlu TV Haber kameramanın Boluspor Kulüp Başkanı tarafından 'Buranın patronu benim. Sizi burada istemiyorum' diyerek basın toplantısından çıkartılması, Boluspor menfaatlerinin bir tarafa bırakılarak şahsi egoların ön plana çıktığını göstermektedir.
 
Buradan Sayın İnceayan'a tekrar hatırlatmak isteriz ki, Boluspor Kulübü ve Tesisleri Kongre kararıyla 'GEÇİCİ' olarak kendisine Bolu halkı adına yönetmesi amacıyla teslim edilmiştir. Bu tip görevlere gelenlerin şahsi egolarını başında bulundukları kurumlara karıştırmamaları gerekmektedir.
 
Eğer Başkan İnceayan bir an önce kendisine çeki düzen vererek tüm dikkatini Boluspor'un başarısına vermez ise, yaşanacak başarısızlığında tek sorumlusu da kendisi olacaktır. Biz Bolu'da çalışan gazeteciler, Boluspor'a çok önem veriyor, Boluspor isminin üstüne başka bir isim çıkartmıyoruz. Bu nedenle her zaman 'Boluspor'un menfaatlerinden yana tarafız'. Ancak aynı hassasiyeti, göreve yeni başlayan Boluspor Başkanı'nın göstermeyerek, 'Buranın patronu benim' havasına girmesi Bolumuz adına büyük bir talihsizliktir.
 
Boluspor, geçmişten günümüze birçok Başkan, birçok yönetim kurulu ile yönetilmiştir. Hepsi günü ve zamanı geldiğinde bayrağı bir sonrakine devretmiştir. Mehmet İnceayan ise daha sezon başlamadan kendini Boluspor'un üstünde tutacak hal ve hareketler içine girmiştir. Boluspor'un hizmetkarı olmak yerine, 'caka' satarak 'karakter' durumunu ortaya koymuştur.
 
Bolu Gazeteciler Cemiyeti olarak kamuoyunun şunu bilmesini isteriz ki; Bizler Bolumuzu ve Bolusporumuzu çok seviyoruz ve bu sevgimizi hiçbir şeyle değiştirmeyiz. Boluspor Başkanlığı makamına ve Yönetim Kurulu'na büyük saygımız var. Bu nedenle bizler Mehmet İnceayan'ın kullandığı üslubu kullanmayı kendimize yakıştıramıyoruz. Sadece Mehmet İnceayan'ı isim olarak an itibariyle tanımıyoruz, ta ki; Kameraman Burhan Yeşiltaş ve Burhan ile birlikte o toplantıyı terk eden arkadaşlarımızdan kamuoyu önünde özür dileyene kadar. Ta ki; Köroğlu Televizyonu ve Köroğlu Gazetesi'nden kamuoyu önünde özür dileyene kadar.
 
Saygılarımızla.
 

1260 kez okundu.

1 yorum yapılmış
 • yılmaz çelik
  6 Eylül 2013 • 14:46
  TAM BİR REZALET BOLUSPOR BAŞKANI KULÜBÜ ORTAÇAĞ ZİHNİYETİYLE YÖNETİYOR...EY BAŞKAN ŞUNU İYİ BİL SEN BUGÜN VARSIN YARIN YOKSUN AMA ŞUNU BİL Kİ BOLUSPOR TEKTİR VE KİMSENİN TEKELİNDE DEĞİLDİR...SENDE ONA GÖRE DAVRAN...BASINI KARŞINA ALMA PİŞMAN OLURSUN...

Yorum yazın

Yorum ekleyebilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor
 • Yorumcuların Dikkatine...
 • İmlası çok bozuk,
 • Büyük harfle yazılan,
 • Habere değil yorumculara yönelik,
 • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
 • Argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren,
 • Bir iki kelimelik, konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
 • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
 •  
 • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
0.072245121002197