Bu Takım Herkesi Mutlu Edecektir

18 Aralık 2011

Boluspor basketbol takımının deplasmanda Eskişehir Anadolu Üniversitesi yenerek 5. galibiyetini almasının ardından şube başkanı yaptığı açıklamada şunları ifade etti.   Boluspor Basketbol...

Boluspor basketbol takımının deplasmanda Eskişehir Anadolu Üniversitesi yenerek 5. galibiyetini almasının ardından şube başkanı yaptığı açıklamada şunları ifade etti.

 

Boluspor Basketbol olarak sezon öncesi hedeflerimizi belirlemiştik.


Temmuz ayında İlimize ikinci büyük organizasyonu getirmenin sözünü vermiştik. Şampiyonluğun sözünü vermedik. Fakat şampiyonluğa giden yolda sahada terinin son damlasına kadar emek veren bir takim kuracağımızın sözünü verdik. Büyük bütçeler harcamadan başarılı olmak için motivasyona ve takiı olmaya inandık. Altı ay gibi bir sürede hayalimizi gerçeğe dönüştürmenin mutluluğu içindeyiz.

 

Bugüne kadar ki başarının altında şu aşamaları geçmemizin olduğuna inanıyorum!

 

Birbirine sonuna kadar inanan ve çok çalışkan bir basketbol şube yönetimimiz var.
Basketbol Şube yönetimini destekleyen bir Kulüp başkanımız var.
Yönetimin hedeflerini anlayan, uygulayan ve çok fazla emek veren bir sportif direktör, teknik menajer, idari menajer, yardımcı hocalar, masörümüz ve karakterli oyuncularımız var.
Sportif başarı ve yönetim organizasyonumuzu bilimsel olarak destekleyen BESYO ve imkânları kolaylaştıran Gençlik ve Spor İl müdürlüğü var.

 

Biz bugün şunun sözünü de vermek istiyoruz. Bu takım sizleri mutlu etmeye devam edecektir. Sosyal boyut olarak ilimizin yeni bir spor salonu ihtiyacı olduğu ve hızla neticelenmesi gerektiğine dikkat çekecektir. İlimizden yeni sporcular yetişmesine katkı sağlayacaktır.

 

Gerçekten de başarının kalıcı olmasını istiyorsak. Spor salonunda bu takımımızı yalnız bırakmayın.

Çok büyük maddi destekler beklemiyoruz, fakat bu başarıda herkesin gücü nispetinde maddi katkı sağlamasını bekliyoruz. Öncülüğü yapan Beypiliç ve Becikoglu şirketlerine çok teşekkür ediyoruz. Sizlerin desteği ile kalıcı olacağız.

Son olarak da basketbol branşının gelişmesi için motivelerini hissettiğimiz yerel basına basketbol şube yönetimi olarak çok teşekkür ediyoruz.


2725 kez okundu.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

Yorum ekleyebilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor
  • Yorumcuların Dikkatine...
  • İmlası çok bozuk,
  • Büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren,
  • Bir iki kelimelik, konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  •  
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
0.035206079483032