Karafırtınalar İmzaya Geliyor

15 Temmuz 2015

Boluspor yönetimi teknik direktörlük sorununu Sait Karafırtanalar ile çözüyor. 2 Haziran 2015 tarihinde adını sitemizden duyurduğumuz Karafırtınalar imzaya geliyor.

Boluspor yönetimi hoca arayışında bir çok hoca ile görüşmüş o dönemde en ciddi  görüşmenin de Sait Karafırtınalar ile yapıldığı bilgisini almıştık. Ümit Özat’ın istifası ile yönetim tekrar hoca arayışına girerken kararını da Sait Karafırtınalar’dan yana kullandı.  Bucaspor ve Karşıyaka’da teknik direktörlük yapan 46 yaşındaki teknik adam Bucaspor alt yapısında yaptığı başarılı çalışmaların ardından bir çok oyuncunun yukarıya çıkmasında katkısı olan bir teknik adam olarak biliniyor.

BİR DİĞER İSİM  HASAN ÖZER !

Teknik direktörlük konusunda bir diğer isim Hasan Özer’in adı da geçerken Hasan Özer için fikir alışverişi yapılacak. Yönetimde Karafırtınalar görüşü ön plana çıkarken akşam saatlerinde Sait hocanın Bolu’da olması bekleniyor.

SAİT KARAFIRTINALAR KİMDİR?

Sait Karafırtınalar (d. 1 Ocak 1969, İzmir), Türk eski futbolcu, teknik direktör.

FUTBOLCULUK KARİYERİ

Futbola Bucaspor altyapısında başladı ve daha sonra birçok 2. Lig ve 1. Lig ekibinde görev aldı. Ağırlıklı olarak Ege Bölgesi'nin ekiplerinde oynadı.

TEKNİK DİREKTÖRLÜK KARİYERİ

Futbola vedasından sonra antrenörlük yapmaya karar verdi ve ilk antrenman deneyimini 2003 yılında altyapısında yetiştiği Bucaspor altyapı antrenörü olarak edindi. İki sezon burada görev aldıktan sonra Denizli Belediyespor'da teknik direktör olarak çalışmaya başladı. Daha sonra Muğlaspor, Bucaspor ve Göztepe'de yardımcı antrenörü olarak görev aldı. 2010-11 sezonunda Bucaspor'da yardımcı antrenör olarak çalışmaya başladı. Bucaspor teknik direktörü Samet Aybaba'nın görevinden alınmasından sonra sezon sonuna kadar geçici teknik direktör olarak tanıtıldı. Sezonun son haftalarında Bucaspor’un gösterdiği iyi performanstan ötürü 2011-2012 sezonunda da Sait Karafırtınalar tarafından çalıştırılacağı duyuruldu. 2012-2013 sezonunun sonunda Bucaspor'dan ayrıldı ve Karşıyaka 'ya gitti. 2014-15 sezonu başında yeniden Bucaspor'a dönmüştür. Sait Karafırtınalar şu an herhangi bir takımı çalıştırmıyor.

 

2768 kez okundu.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

Yorum ekleyebilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor
  • Yorumcuların Dikkatine...
  • İmlası çok bozuk,
  • Büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren,
  • Bir iki kelimelik, konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  •  
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
0.068845987319946