Dile Kolay 10 Yıl !

Fatih GÜNDÜZ

14 Haziran 2014
Fatih GÜNDÜZ

10 yıllık yayın hayatımıza Boluspor haberleri ile başladığımız yayın serüvenimize diğer branş haberlerini de devreye sokarak devam etmekteyiz.

Yıllar önce kimseye bilgi vermeden açmış olduğumuz taraftar forum sayfası işte bugünlere kadar geldi.
O dönemlerde Boluspor taraftarı ulusal kanallardan yayınlandığı kadarı ile bilgi alırken, amatör ruhla başlamış olduğumuz yayın hayatımızda 10. Yılı geride bırakarak, büyük Boluspor camiasının destekleri ile bugünlere kadar getirdik.

Her iki yılda bir yaptığımız site güncellemesini, 10. Yılımızda da bazı yeni eklemeler yaparak kendimizi de geliştirmeye devam ediyoruz.

Geride kalan 10 yıla baktığımızda Boluspor taraftarını buluşturan forum sayfası, Boluspor karşılaşmalarını canlı olarak Radyo’dan yayınlama, Boluspor adına merak edilen ve konukları ile kitleleri bilgilendiren radyo programları, sosyal sorumluluk projeleri gibi bir sürü farklı alanlarda camiamızı bilgilendirdik. Bu güne kadar Boluspor adına hep “ÖNCÜ” olduk.

Biz kendimizi geliştirdikçe her geçen gün sayısı artan spor siteleri ile tatlı bir rekabet yaşarken, amacın Boluspor camiasına hizmet olduğunu hep benimsedik.

Dar editör kadrosu ile bugüne kadar hemen hemen tüm iç saha maçına ait bilgileri siz değerli okuyucularla buluştururken, son 10 yıla baktığımızda Boluspor ’un deplasman karnesinde yer alan %90 oranındaki karşılaşmaları yakından takip ettik ve bu alanda büyük bir yayıncılık başarısını ortaya koydu.

Birçok olayı objektiflerimiz yakalarken, yakaladığımız kareler Boluspor ‘un hazırlamış olduğu tutanaklara öncü oldu ve ceza almasını önledi.

Kendisine bir yayın çizgisi belirleyen Bolusporluyuz.com 10 yıl önce “ Haber anlayışımız sadece Boluspor menfaatleri ve ilkeleri” anlayışını halen benimsemektedir.

Onca başkanlar, yönetim kurulları değişti ama değişmeyen tek şey bizim yayın politikamız oldu. Her türlü eleştiriyi, yargılamayı kendimize ders aldık. Bu bağlamda da yayın hayatımıza devam ettik.

Son yıllarda yaşanan bir çok olay bizlere de ders olurken, bir çok konuda da tecrübe kazandık.

Bu güne kadar hep yapıcı olmaya ve art niyet gütmeden bir yaklaşım sergilemeye çalıştık.

Google gazeteciliği yapmadan, kopya yapıştır haberciliği yapmadan, araştırmacı bir yayın politikası ile  bu günlere kadar geldik.

Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada amacımız sadece Boluspor’a hizmet etmek.

Bizleri takip eden etmeyen,  herkesten Allah razı olsun.

Tüm destekleriniz için Boluspor camiasına teşekkür eder, 50. Yılını kutlayan takımımız Boluspor’a da başarılar dileriz.

Saygılarımla
Fatih GÜNDÜZ

4502 kez okundu.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

Yorum ekleyebilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor
  • Yorumcuların Dikkatine...
  • İmlası çok bozuk,
  • Büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren,
  • Bir iki kelimelik, konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  •  
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
0.43601417541504