Yenilendik !

Fatih GÜNDÜZ

15 Ekim 2010

Evet her zaman olduğu gibi her 2 yılda bir yenilenme adetimizi yine sürdürüyorsiz değerli okuyucularımıza daha aktif , daha iyi bir hizmet sunmak için yeni çalışmalar ile karşınızdayız.. 6. Yılımızı kutlarken müsaade ederseniz biraz gerilere gitmek ve bugünlere nasıl geldiğimizi de sizlerle paylaşmakve neden sürekli yeni arayışlar içersinde olduğumuzu belirtmek isteriz.

Bundan yıllar önce Amasya'ya maça gittik. Hakemin azizliğine uğradık ve küme düştük.Orada yaşadığım ve gördüğüm bazı olaylar beni çok şaşırtmıştı ve ağlayan insanları görünce bu sevgi ne böyle dedim… Bolu'ya döndük o güne kadar internet üzerinden Boluspor ile ilgili hiç araştırma yapmamıştım. Boluspor ile ilgili bir haber yapan var mı diye araştırma yaparken bir tane bile Bolu sitesine rastlamadım ve şaşırttı beni. O dönemlerde tanıştığım bazı arkadaşlar ile yapmış olduğum sohbetlerde taraftarımızın diğer takımlarının forum sayfalarına girdiğini öğrendim. Araştırmacı yapımızla deneme amaçlı özel bir forum sitesine Boluspor uzantısı ile forum açtık. Ama bunu açarken kimseye haber vermedik. İş yerinde çalışırken yönetim paneline baktım 1 günde 50 kişi üye olmuş. Şaşırdım ne çabuk duyuldu diye. Aradan birkaç gün geçti telefonun çaldı ve karşımdaki Sinan Akyol vardı ve bana ' Allah razı olsun Fatih. Bu site çok iyi oldu artık bizde kendimize ait bir yerde yorumlar yapacağız' dedi ve kapattı.İşte o gün ilk tohum atılmış oldu sitemiz ile ilgili çalışmaların. Yani Bolu'da Boluspor haberlerini paylaşan ilk Boluspor sitesi ve taraftarın buluştuğu bir ortam olmuştu. Kısa bir süre sonra bu işte aktif rol almak istedik ve amatör ruhumuzla o zamanın şartlarında Boluspor haberlerinin yer alacağı bir site açalım dedik ve Boluluyarenler.com sitesini açarak dünyaya Boluspor'u duyurmaya başladık. Gurbette yaşayan Boluspor sevdalıları forum sayfasına girerek yorum yapma imkanı buldu. Günlük olarak Boluspor'u sayfalarından siteden takip etmeye başladı. Almış olduğumuz tepkiler bizleri onurlandırdı ve bu işin üstüne daha fazla önem verdik ve sitemizde değişikliklere giderek yenilikler yapmaya başladık yeni bir site ile yayınımıza devam ettik. Almış olduğumuz karar ile bağımsız olalım dedik sitemizin adını Bolusporluyuz.com olarak değiştirdik. İnsanlarımız her ne kadar bardağın dolu kısmına bakmadığı için fikirlerine saygı duyduğumuz ve tüm taraftar gruplarının temsilcileri ile kurmuş olduğumuz taraftar derneğinin sitesi olarak lanse edil sekte bu güne kadar bunun böyle olmadığını ilettik. Aslında tüm dernek ve taraftar gruplarının haberlerine yer verdik ancak insanlarımız ne yazık ki görmek istediği gibi gördüğü için bazı sıkıntılarda yaşadık.

6 yıldır Boluspor'u iç saha olsun dış saha olsun peşinden koştuk , haberyetiştirdik. Zamanla yarıştık siz değerli okuyucularımıza haber yetiştirmenin telaşı ile yılları su gibi akıttık. Meyve veren ağaç taşlanır dedik ve bu güne kadar hep sustuk ve susmaya da devam edeceğiz. Her ortamda amacımızın Boluspor taraftarına hizmet etmek olduğunu belirttik. Siz değerli okuyucularımız için daha neler yapabiliriz dedik ve ilk iş olarak sitemizde güncellemeyeve yeniliklere gittik. Bu güne kadar eksik olan kısımları tamamladık ve bir dizi yeni eklemeler yaptık.

Geçmişte yaptıklarımız ile bu güne kadar sizlere hizmet etmekten hiç kaçınmadık.Eleştirildik, tehdit edildik , ok fırlatanlar bile oldu ama duruşumuzdan taviz vermedik.Bu güne kadar sürekli özel masaj atarak bizleri taktir eden ve bu güne kadar bu işe bir adım daha sarılmamızda tetikleyici olan eleştirilerini esirgemeyen tüm kullanıcılarımıza sonsuz teşekkür ederiz.Bolusporluyuz.com tarafsız yayınına bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada devam edecek ve zamanla kendisini bugüne kadar olduğu gibi geliştirmeye yetiştirmeye devam edecek.Yıllardır Boluspor için site ile uğraştık sizleri bilgilendirdik. Yerel özel bir radyoda programı yaptık futbolcularımızla yöneticilerimizi buluşturduk , Siteden Radyo vasıtası ile kısa bir dönem canlı maç yayını yaptık. Yapmış olduğumuz çalışmalarda sürekli gücümüzü sizlerden aldık.

Bolusporluyuz.com ailesi olarak yeni yüzümüz ve bakış açımızla 6. Yılımızda karşınızdayız ve zamanla çok farklı konularda hizmetlerimiz sürecek. Yeni yüzümüz ile Radyo On4'ü devreye soktuk ve Boluspor taraftarının sesini dünyaya duyurmak için çalışmalarımıza başladık. Test yayını sürecimizde Adanaspor ve Giresunspor maçlarını 90 dakika canlı aktardık. İmkanlar dahilinde bu sezon deplasman karşılaşmalarını sitemiz üzerinden canlı olarak aktaracağız.
Radyo On4 yayın ekibi oluşturulmaya başlanmış ve en kısa sürede canlı yayınları ile sizlerin karşısında olacak.

Şu gerçek unutulmasın ki bizler bu yola baş koyduk. Bugüne kadar sizlere yansıtmadığımız tehditvari eleştirile nasıl cevap vermediysek bundan sonrada vermeyeceğiz. Bizleri sevmeyenleriniz yada beğenmeyenleriniz tabi olacaktır. Taktir edilmek değil sadece saygı duyulmasını istiyoruz.Bu ekipte yer alan insanların yıllardır hizmet ettiği unutulmasın. Bolusporluyuz.com olmuş yada olmamış hiç önemli değil…   Tüm kullanıcılarımıza göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

Saygılarımla

Bolusporluyuz.com

 

 

3998 kez okundu.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum yazın

Yorum ekleyebilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor
  • Yorumcuların Dikkatine...
  • İmlası çok bozuk,
  • Büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren,
  • Bir iki kelimelik, konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  •  
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
0.14752721786499